میدان آرژنتین - خیابان الوند کوچه آویز

دیدار با پیشکسوتان بهداری رزمی استان مرکزی

دیدار با پیشکسوتان بهداری رزمی استان مرکزی

نشست صمیمی پیشکسوتان بهداری رزمی دفاع مقدس استان مرکزی ۳ مهر ماه ۱۳۹۸ با حضور سردار نصراله فتحیان فرمانده بهداری رزمی جنوب در محل سپاه روح الله شهر اراک برگزار شد.

در این محفل صمیمی رزمندگان پیشکسوت و بازنشستگان بهداری رزمی در دفاع مقدس با سردار نصر اله فتحیان مسئول موسسه بهداری رزمی دفاع مقدس و مقاومت دیدار کردند .

در این دیدار رزمندگان پیشکسوت به معرفی خود  ، مدت و محل خدمت خود در زمان جنگ تحمیلی و پس از آن پرداختند.

 با پیشنهاد سردار فتحیان قرار بر همکاری این عزیزان با شعبه تازه تاسیس خیریه امداد گران عاشورا و همچنین تشکیل هیئتی با همین نام شد .
اعضای هیئت امنای خیریه امداد گران عاشورا شعبه  اراک  و همچنین اعضای هیئت مدیره این خیریه  که اکنون ۴۶ شعبه در سرار کشور دارد در نشستی در دانشگاه علوم پزشکی اراک و با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی دکتر سید محمد جمالیان تعیین شد . مسئولیت رئیس هیئت امنای این خیریه برای شعبه ی اراک را آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک عهده دار شدند و زحمت مدیر عاملی این شعبه را نیز برادر رحیم عبدی قبول کردند .
در ادامه ی این سفر استانی، سردار فتحیان به بخش بربرود غربی رفتند تا در یادواره شهدای این بخش و تجلیل از ایثار گران و رزمندگان شهر شاپور آباد حضورش به عمل آوردند .ایشان در سخنانشان در این یادواره که به همت  سازمان بسیج و بنیاد شهید برگزار شده بود ، با اشاره به این موضوع که آمریکا و دشمنان ایران اسلامی رابطه میان مردم و امام امت (ولی فقیه ) را نشانه گرفته اند، خاطر نشان کردند که ما به هر طریقی که هست نباید این اجازه را به دشمن بدهیم . مشاور وزیر بهداشت پس از بر گزاری یادواره شهدا به دعوت مردم بخش بربرود غربی ، برای غبار روبی راهی گلزار شهدای این بخش شدند .

در پایان این سفر نیز جلسه برگزار شد و قرار بر این شد موسسه خیریه امداد گران عاشورا در شهر الیگودرز هم شروع به فعالیت کند .

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

+ 82 = 86

موسسه بهداری رزمی دفاع مقدس و مقاومت